NETWORKING ÕHTU

16. aprill kell 18.00 - 20.30

  • LOO KONTAKTE

  • Ümbritse end ettevõtjatega

  • Leia uusi kliente, koostööpartnereid

See on ettevõtjate ja ettevõtlike inimeste kokkusaamise õhtu, kus luuakse rohkelt uusi kasulike kontakte ja saadakse positiivne laeng edukateks ettevõtmisteks.

networking-event-pic

Networking õhtu ettevõtjatele ja ettevõtlikele inimestele

Networking õhtu on spetsiaalselt selleks loodud, et saaksid tulla kontorist või kodust välja, laiendada oma tutvusringkonda, olla pildis ja suhelda erineva ala ettevõtlike inimestega.

16. aprill 2019

18.00 - 20.30

24 €

Hestia Hotel Europa, Paadi 5, Tallinn

See õhtu on sulle, kui soovid:
▪️uusi kasulike kontakte luua;
▪️ümbritseda end ettevõtjate/ettevõtlike inimestega;
▪️leida koostööpartnereid, uusi kliente;
▪️oma ettevõtet ja iseennast rohkem esitleda;
▪️värskendust või vaheldust tavarutiinist;

Mis networking õhtul toimub?
▪️ Suhtlus gruppides (juhendatult)- saad suhelda ja kontakte luua vähemalt 20 osalejaga.
▪️ Vaba suhtlus- saad valida, kellega soovid pikemalt rääkida. Leida oma küsimustele vastused ja arutada enda jaoks olulistel teemadel.

Uute tutvuste loomine saab olema lihtne, sest esimeses osas on see juhendatud, vaja on vaid iseennast ja oma äri/tegemisi lühidalt tutvustada. Sündmusel saad efektiivselt lühikese aja sees tutvuda paljude inimestega ja samas vabas vormis mõnusalt suhelda.

Sündmuse korraldab kolmandat juba korda Mindshift Klubi. Oleme erinevate sündmuste kaudu sadu ettevõtlike inimesi omavahel ühendanud. Selle networking sündmuse tulemusena on inimesed loonud uusi koostöösid, alustanud sõprus- ja ärisuhteid ning teinud tehinguid.

Lisaks, saad ligipääsu Networking facebook gruppi, kus:

▪️enne ja peale üritust ettevõtjatega tutvuda ja kontakti hoida;
▪️ennast ja oma ettevõtet turundada
▪️eripakkumisi osalejatele teha

Osalemise tasus (24€) sisaldub:

  • networking
  • kohvi/tee paus
  • privaatne networking facebook grupp

Oodatud on eri valdkondadest ettevõtjad ja ettevõtlikud inimesed.

Kohad lähevad kiiresti, seega pane end varakult kirja!

EELMISE NETWORKING ÕHTU GALERII

Meie networking õhtud toovad kokku erineva tausta, kogemuse ja erialaga inimesi. Tekivad uued äri- ja sõprussuhted, koostööd ja peale kohtumist tihti ka tehingud. Õhkkond on vaba ja suhtlemist lihtne alustada, sest see on juhendatud.

OSALEJATE TAGASISIDE

Silver Knäzev

Ettevõtja, Edites OÜ

Mindshifti Networking üritus oli minu jaoks nagu kiirkohtamine, aga seda just ärilises mõttes. Super võimalus õppida ja praktiseerida endast andma minuti jooksul kiirülevaade, tehes see teisele poolele meeldejäävaks. Ilma heade suhete ja kontaktideta kaugele ei purjeta. Minule potsatas peale üritus postkasti hinnapäring ning elukaaslasele jagatud kontakt on jõudnud juba meeldiva koostööni. Lisaks sai infosalve kogutud mitmed häid kontakte, nii enda eesmärkide toetamiseks kui ka sõpradele edasi jagamiseks.

Hanna Stina Heinloo

Ettevõtja

Sain networking õhtult meeldivat suhtlust, julgustust inimestega rääkimisel, huvitavaid tutvusi. Leidsin väga hea sõbra endale sealt ja sain oma lifti kõne harjutada, mida ma varem polnud palju teinud. Mul kindlat kontakti või teenust polnud otseselt tarvis leidagi.

Aleksander Andre

Ettevõtja / Kindlustusmaakler

Siiralt tänan! See oli üks intensiivne networking õhtu, mille tulemusena sain aidata vähemalt 15 inimest. Aitäh!

Kirjutaja Getter

Copywriter

Networkingu õhtu oli intensiivne, suhtlemisrohke ja paljude võimaluste aeg. Inimesed olid äärmiselt avatud ja sõbralikud, suheldi eesmärgipäraselt ja sihikindlalt. Tõeliselt nauditav oli kogeda mitte-tüüpilist eestlast, kes ei julge suhelda ja tutvust teha!

Aeg lendas, sain palju huvitavaid kontakte ja läbi speed-networkingu harjutuse ka enda tegevust teise nurga alt vaadata ja esitleda. Seega andis õhtu lisaks uutele kontaktidele ka vajaliku ülevaate enda tegevusele. Igati väärtuslikult ja kasulikult veedetud aeg!

Tõnis Kruus

Ettevõtja

Sain olulist tõuget ja värskendust oma igapäevastele toimetustele. Uued tutvused, mida sain, on üliväärtuslikud. Õhtu oli väga hästi ülesehitatud, sain palju suhelda, teisi aidata, turundada enda ettevõtmisi ja leida oma küsimustele vastuseid erineva ala inimestelt. Viis pluss!