VAIKUSE TOOMINE IGAPÄEVAELLU

"Kõik saab alguse sinu suhtest iseendaga.

Kutsun Sind võtma aega iseendale, et teada saada kuidas luua rahu endas ja tuua rohkem vaikust oma igapäevaellu!"

Joonas

Joonas saks: MILLEKS ON MEILE VAJA VAIKUST?

 

Inimesed on sedavõrd ametis mineviku lahkamise ja tuleviku kujundamisega, et magavad maha selle, mis toimub praeguses hetkes. Joonas Saks viib meid väikesele matkale sisemaailma maastikule, et avardada teadlikkust iseendas toimuva kohta ning mõista paremini nii iseennast kui teisi.

13. november 2019

18.30 - 21.00

25 €

Go Hotel Shnelli, Toompuiestee 37/1, Tallinn.

Joonas Saks on maailma- ja elurändur, elukutseline elu-uurija, nagu ta ennast ise kutsub. Ta on uurinud sügavalt maailma religioone, filosoofiaid ja püüdnud leida vastust küsimustele: kes me oleme, miks me siin oleme, miks võib elu olla niivõrd väljakutsuv ja kannatusterohke ning mis on elu laiem eesmärk? Teda ennastki viis eneseotsingu teele sisemine rahulolematus iseenda ja oma eluga.

Seekordsel õhtul otsime vastuseid küsimusele: 👉"Milleks meile on vaja vaikust?"

🔹et hoida oma tähelepanu tegelikult olulisel ja väärtuslikul;
🔹et mitte tegelda epideemiliselt levinud harrastusega nimega “tühja sebimine”;
🔹et õppida keskenduma ja hoidma fookust, et tuua oma ellu soovitut;
🔹et tunda iseend ja seeläbi teisi;
🔹et omada elus rahulduspakkuvaid suhteid teiste inimeste ja keskkonnaga laiemalt;
🔹et olla õnnelik, rahulolev ja rõõmus ning jagada seda olemist ka teistega.

“Mulle tundub, et me elame väga lärmakas maailmas, kus kõik meie ümbruses lausa karjub tähelepanu järgi. Meil on kõike rohkem kui kunagi varem, ent samas see kõik, mida omame, omab omakorda meid ja nõuab meilt tähelepanu ja aega.

Kas mäletad aega, kui sul polnud veel nutitelefoni, mille ekraan haarab igaühe elust vähemalt 2 tundi päevas? Või televiisorit, mis on tulvil vaatamise järgi karjuvatest saadetest? Kuidas on internetiga, kui palju aega see sinult võtab? Ma üldse ei hakkagi rääkima kaubandus- ja reklaammajandusest ning selle põhjatust janust sinu pilgu ja nõrkuste järgi.

MILLINE ON SINU SUHE ISEENDAGA?

Siit saab alguse kõik - kui see suhe ei ole paigas, on välisel maailmal oma ahvatluste ja nõudmistega niivõrd lihtne sind uppi lükata. Oleme kui peata kanad, kes ei tea, kuhu joosta, mida teha, mida valida või mitte valida ja mis peamine, me ei tea, kes me ise tegelikult oleme.

Rohi selle kõige vastu on ainult üks - juhatada sind iseenda juurde. Iseasi, millal sa seda valima hakkad.
Iseennast leiab vaid läbi vaikuse. Läbi vaikuse ja kohalolu toomise oma igapäevaellu. Hetkede valimisega, mil sa oled tõeliselt endaga, oma isiklike soovide, vajaduste ja lihtsalt olemisega.

Kuid selleks, et suuta ennast valida, tuleb enamasti kasuks arusaam mehhanismidest, mis käivitavad vajaduse otsida õnne ja rahulolu endast väljastpoolt. Üldmõistes on selleks meie keerukas emotsionaalne (tunded) ja mentaalne (mõtted) sisemaailm.

KUTSUN SIND võtma aega iseendale, et teada saada kuidas luua rahu endas ja tuua rohkem vaikust oma igapäevaellu!"

🔸KUHU TULLA?
Go Hotel Shnelli seminariruumi, Toompuiestee 37/1, Tallinn.

🔸MILLAL?
13 november 2019 kell 18:30-21:00

🔸OSALUSTASU

Esimese 10. osaleja eripilet (müüdud)
Osalemine = 25€